Vereniging van Gereformeerde Studenten in Twente

sinds 1983

VGST

Activiteiten

/ Amicaal weekend thuis met VGSR
Amicaal weekend thuis met VGSR

Amicaal weekend thuis met VGSR

Datum tot
Locatie
Facebookhttps://www.facebook.com/events/529687690749308/

Vrijdag: 18:15 eten (Bethelkerk) 20:00 kennismakingsspel (Bethelkerk) 22:30 Pubquiz in de Pijp 23:30 Feest/borrel (de Pijp) Zaterdag 10:30 Brakke brunch (Kelderder) 13:00 activiteiten 16:00 ...

Inschrijving amicalenAWC07-03-2018

341844



Vrijdag:
18:15 eten (Bethelkerk)
20:00 kennismakingsspel (Bethelkerk)
22:30 Pubquiz in de Pijp
23:30 Feest/borrel
(de Pijp)

Zaterdag
10:30 Brakke brunch (Kelderder)
13:00 activiteiten
16:00 Spel in de stad (start bij de spar, vgst-fietsenplek)
18:30 Avondeten (Bethelkerk)
20:30 Wijn/speciaalbier/whisky-proeverij of Poolen
23:00 Kelderderborrel (Kelderder)

Zondag
09:30 Kerk
11:00 Koffie op kasten
12:30 Lunch (Kelderder)

Activiteiten Zaterdagmiddag
Escape Room* Bowlen Glow golf
Een reis om de wereld in 80 dagen De Tijdmachine
Judith Boersema Anne-Wil Merema Willemijn Binnekamp Joëlle Brand
Celien Salomons Corine Sneep Maria Tine Hutten Pieter Gunnink
Janneke Kroes Tiemen van Egmond Nina Selles Peter de Roode
Maaike Kamsteeg Jan Reinder Zeinstra Manon Siebring Arjan Smilde
Johan de Jong Karel van Dijk Jouke Bisschop Arjen Treurniet
Tim Oldenburger Johan van de Groep Niels de Boer Marrit Rietkerk

Stefan Kamphuis Thom Treurniet

Wouter Schutte Tom Stam
Jan Dirk Stulp Gerbert Leeftink
Elske Bergwerff
Anouschka Martien
Mariëlle 't Hart
Michiel Mars
Julian de Wolff
*Als u bij een escaperoom staat ingedeeld die u al gedaan heeft, dan moet u onderling even ruilen.

Activiteiten Zaterdagavond
Poolen Whisky (op Coolkast) Speciaalbier (in de Kelderder) Wijn (op Lelietheater)
Elske Bergwerff Niels de Boer Judith Boersema Willemijn Binnekamp
Joëlle Brand Jesse Bosch Anne-Wil Merema Ilse ter Horst
Jouke Bisschop Peter van Breugel Celien Salomons Maria Tine Hutten
Anne Heijink Rick Douma Manon Siebring Femke Pathuis
Bart de Jonge Peter de Roode Jort Dwarshuis Nina Selles
Stefan Kamphuis Arjan Smilde Tiemen van Egmond Corine Sneep
Mariëlle 't Hart Joan Viergever Mauryn de Graaf Anouschka Martien
Michiel Mars Arjen Treurniet Gerbert Leeftink Maaike Kamsteeg
Tim Oldenburger Johan van de Groep Wouter Schutte Marrit Rietkerk
Guus Schutte
Jan Dirk Stulp
Jan Reinder Zeinstra
Thom Treurniet
Julian de Wolff
Karel van Dijk
Johan de Jong
Tom Stam

Locaties:
Escape Room: Langestraat 58-60 (Oude Markt)
Bowlen: J J Van Deinselaan 28
Glowgolf: J J Van Deinselaan 30

X