Vereniging van Gereformeerde Studenten in Twente

sinds 1983

VGST

Activiteiten

/ Amicaal weekend thuis met VGSW
Amicaal weekend thuis met VGSW

Amicaal weekend thuis met VGSW

Datum tot 
LocatieOpstandingskerk - Zonstraat 9 maps
OrganisatieAWC

Vrijdag 18.00 Chinees vreten in de Opstandingsk (Zonstraat 9) Vrijdag 20:00 Kastenronde Zaterdag 11.00 Brakke brunch in de opstandingskerk Zaterdag 13.00 Middagactiviteiten (indeling volgt) Zaterda...

Inschrijving amicaal weekend voor amicalenAWC12-05-2022
BBQAWC14-05-2022
395092

Vrijdag 18.00 Chinees vreten in de Opstandingsk (Zonstraat 9)
Vrijdag 20:00 Kastenronde
Zaterdag 11.00 Brakke brunch in de opstandingskerk
Zaterdag 13.00 Middagactiviteiten (indeling volgt)
Zaterdag 18.00 BBQ bij de opstandingskerk
Zaterdag 20.00 Pubquiz
Zaterdag 22.30 Kroegentocht
Zondag 9.30 Kerk
Zondag 11.00 Koffie
Zondag 12.00 Lunch


Indeling Kastenrondes
ronde 1 20:30 2 22:00 3 23:30 Coolkast 1 20:30 2 22:00 3 23:30 Blokhut 1 20:00 2 21:45 3 23:30
Kippenhok
Am.Oosterhuis Ama. VeeningPrinsen
Jacobi Prinsen Am. Deuzeman
Prinsen Jacobi Oosterhuis
Ama. Schutte-verhijen Am. Roorda jr. Velthuis
Boersma jr. Velthuis Am. Pontier Velthuis Boersma jr. Schutte-verhijen
Am. Deuzeman Ama. Kroes Huenestein Veening Huenestein Ama. V/d Poel Kroes Am. Deuzeman Roorda jr.
Am. Pontier Am. Teekens Jacobi Roorda jr. Am. Oosterhuis Kroes Teekens Am. Pontier Veening
Ama. V/d Poel Ama. Doek jr. Koppelaar Koppelaar Ama. Schutte-verhijen Teekens Doek jr. Koppelaar Rianne Visser
Janine Bekebrede Laura
Schoemaker
Boersma jr. Stefan de Boer
Bart
Moekestorm
Doek jr. Huenestein Ama. V/d Poel Laura
Schoemaker
Nynke v/d Burgh Rianne Visser
Stefan de Boer
Rianne Visser
Nynke v/d Burgh
Janine Bekebrede
Bart
Moekestorm

Stefan de Boer
Nynke v/d Burgh
Gerrit Noeverman Sem Lindhout
Bart
Moekestorm
Laura Schoemaker
Gerrit Noeverman
Sem lindhout
Sem Lindhout
Janine Bekebrede Gerrit Noeverman

Indeling zaterdagmiddag activiteiten:
Poolen
Bowlen
Glowgolf
Escape room
Doek jr. Kortlever Veening Ten Have
Huenestein Buitenhuis ms Den Otter Boersma jr.
Oosterhuis Lassche jr.
Kroes Van der Graaf
Pontier Van Ginkel
Colijn Jacobi
Roorda jr. Buitenhuis sr.
Joanne Attema
Meijer
Teekens Nynke van der Burgh
Stefan de Boer
Velthuis
Volk Gerrit Noeverman
Bart Moekestorm
Sliggers Renate de Boer Laura Schoemaker
Fennema jr.
Sem Lindhout
Rianne Visser
Janine Bekebrede
3 TAFELS 2 BANEN 2 GROEPJES 2 Escape rooms

Activiteit Bedrijf Adres Gereserveerd op naam van Leider Begin tijd Aanwezig
Poolen Starballs J J Van Deinselaan 28, 7541 BR Enschede Anne-Rik Smit Am. Volk 14:00 Tien minuten van te voren aanwezig, tijd begint om 2 uur te lopen. Ook als u er niet bent
Bowlen Starballs J J Van Deinselaan 28, 7541 BR Enschede Anne-Rik Smit Am. Van Ginkel 14:00 Tien minuten van te voren aanwezig, tijd begint om 2 uur te lopen. Ook als u er niet bent
Glowgolf Glowgolf Enschede J J Van Deinselaan 30, 7541 PE Enschede Smit, nummer 552556 Am. Colijn 14:00 Tien minuten van te voren aanwezig, tijd begint om 2 uur te lopen. Ook als u er niet bent
Escape room Eetcafe bij Flip Langestraat 58-60 7500 HC Enschede Danny Koorn Am. Meijer 14:50 U moet half uur van te voren aanwezig zijn.

Kroegentocht indeling
Beiaard België Stanislaus Copa Cabana Beiaard België Stanislaus Copa Cabana Beiaard België Stanislaus Copa Cabana
Roorda Jr
Fennema Jr Sliggers Doek jr Sliggers Van Ginkel
Meijer
Roorda Jr
Colijn
Meijer
Jacobi Van Ginkel
De Boer Van Breugel sr Koppelaar André Koppelaar Oosterhuis
Ten Have
De Boer Den Otter
Ten Have
Veening Oosterhuis
Buitenhuis ms
Volk Kortlever Lassche Jr Kortlever Velthuis
Huenestein
Buitenhuis ms
Boekee
Huenestein
Pontier Velthuis
Kroes
Buitenhuis sr Van Ginkel Jacobi Van der Burgh Teekens
Van de Graaf
Kroes
Noeverman
Van de Graaf
Koorn Teekens
Meijer
Colijn Oosterhuis Veening Jacobi Lindhout De Boer
Bekebrede
Schoemaker De Boer Visser Lindhout
Ten Have
Den Otter Velthuis Pontier Veening Doek jr Fennema Jr Colijn Doek jr Sliggers
Roorda Jr
Fennema Jr
Huenestein
Boekee Teekens Koorn Pontier André Van Breugel sr Den Otter André Koppelaar De Boer Van Breugel sr
Van de Graaf
Attema Van der Burgh Moekestorm Koorn Lassche Jr Volk Boekee Lassche Jr Kortlever
Buitenhuis ms
Volk
Bekebrede
Noeverman Lindhout Visser Visser Moekestorm Buitenhuis sr Noeverman Moekestorm Van der Burgh
Kroes
Buitenhuis sr
De Boer Schoemaker Attema Schoemaker
Bekebrede
Attema

X